KONST / Litografier / Färglitografi 10838323
nr 1083 8323
Petter Thoen
(f. 1943), Norge
Färglitografi, Petter Thoen (f. 1943), trumpfant, signerad, motivet: 23x39
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
måndag 16 januari 2017
kl 20:22:25
100 kr
Petter Thoen
Läs mer om Petter Thoen